KURS ONLINE

FOTOGRAFIA BIZNESOWA W STUDIO - PODSTAWY

SUPER! TO COŚ DLA MNIE

Dlaczego warto zainwestować w ten kurs?

✔️ Dowiesz się jak robić świetne zdjęcia biznesowe w warunkach studyjnych. Za pomocą jednej, dwóch i trzech lamp błyskowych.

✔️ Kurs pozwoli Ci zaoszczędzić czas i w przystępny sposób posiąść wiedzę, która wprowadzona w życie zaprocentuje rozwojem Twojego warsztatu fotograficznego.

✔️ Kurs zawiera praktyczne wskazówki oraz rozwiązania, jakie stosuję w swojej pracy.


✔️ Kurs pomoże Ci zbudować bezpieczny i efektywny plan zdjęciowy.


TAK! CHCĘ ROBIĆ TAKIE ZDJĘCIA

Najniższa cena regularna w ciągu ostatnich 30 dni, to: 899 zł

Co zawiera kurs online?

📍 45-minutowe nagranie wideo, które powstało na podstawie mojego doświadczenia zdobytego jako fotograf biznesowy.


📍 Krok po kroku przedstawia sesję zdjęciową w studiu od momentu przygotowania planu zdjęciowego do wykonania profesjonalnych zdjęć.


📍 Prezentuje uniwersalny dla zdjęć portretowych set up oświetleniowy i wykorzystanie różnych modyfikatorów podczas sesji zdjęciowej.

Jaki jest format kursu?

🎥  Kamera podąża za mną co pozwala Ci być w samym centrum akcji.

📸  Kurs daje Ci możliwość poczuć się jak mój asystent i pozwala Ci uczestniczyć w przykładowej sesji zdjęciowej realizowanej w studiu zdjęciowym.

 👍 Jesteś - "obok mnie" w trakcie przygotowywania planu zdjęciowego, omawiania najistotniejszych części sesji oraz w trakcie samego prowadzenia modelki przed obiektywem i robienia zdjęć.

📍 W trakcie kursu pojawiają się napisy podkreślające najważniejsze zagadnienia, które poruszam.

Dla kogo jest kurs?

🔴 dla pasjonatów fotografii, którzy chcieliby nauczyć się robić świetne portrety biznesowe

🔴 dla początkujących fotografów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w zakresie sesji studyjnej

🔴 dla fotografów, którzy mają doświadczenie w innej dziedzinie fotografii, ale chcieliby spróbować swoich sił w fotografii biznesowej

🔴 dla fotografów biznesowych, którzy pragną rozwinąć się i poprawić swój warsztat fotografii biznesowej w studio

SUPER! TO COŚ DLA MNIE

Najniższa cena regularna w ciągu ostatnich 30 dni, to: 899 zł

Zastanawiasz się czy warto uczyć się ode mnie?


Jestem praktykiem i czynnym fotografem. Regularnie pozyskuję nowych prestiżowych klientów. W ciągu 7 lat zrealizowałem ponad 500 sesji dla małych, średnich i dużych firm o średniej wartości 10 000 zł - 30 000 zł za sesje.

Dowiedz się jak robić zdjęcia, które pokochają Twoi klienci.


Nazywam się Marian Chrzan i jestem fotografem biznesowym

Od lat realizuje liczne sesje portretowe dla ludzi biznesu, korporacji, instytucji. Moje prace słyną z idealnie dopracowanych kadrów w pięknych lokalizacjach, które świetnie pomagają w promocji, są wizytówką czy wręcz reklamą moich klientów. 

W zaledwie kilka lat, rozwinąłem też dobrze prosperujący biznes fotograficzny. Z roku na rok, udaje mi się pozyskiwać coraz ciekawszych i bardziej prestiżowych klientów, takich jak: Wirtualna Polska, PLL LOT, Empik, Castorama czy Bank PEKAO. Posiadam też w sprzedaży własne produkty dla fotografów - warsztaty fotograficzne, ebooki czy ten właśnie kurs. 

Jestem też ambasadorem marki Canon oraz Fotoformy, wspólnie realizujemy projekty dotyczące fotografii, warsztaty, wywiady, wystąpienia, live.

Jakie tematy omawia kurs?

ROZDZIAŁ 1 - ROZPOCZĘCIE PRACY
 • lokalizacja miejsca na plan zdjęciowy
 • jak uniknąć "pułapek" w siedzibie klienta
ROZDZIAŁ 2 - PRZYGOTOWANIE PLANU ZDJĘCIOWEGO
 • jak bezpiecznie zamontować lampę na statywie - PRO TIP
 • modyfikatory, z których korzystam w studio
 • ustawienie lamp
 • ustawienie modyfikatorów
 • system thetering
 • PRO TIP co fotograf ma w torbie
ROZDZIAŁ 3 - PARAMETRY APARATU
 • sprzęt z jakiego korzystam
 • dlaczego korzystam z obiektywu typu zoom
 • RAW vs JPG, balans bieli, zdjęcia z ręki czy ze statywu
 • trzy najważniejsze składowe sesji zdjęciowej,


ROZDZIAŁ 4 - MAKE UP BIZNESOWY
 • make up podczas sesji zdjęciowej
ROZDZIAŁ 5 - PRACA Z MODELKĄ
 • zdjęcie z jedną lampą
 • zdjęcie z jedną lampą plus zastawki i blendy
 • zdjęcie z dwiema lampami
ROZDZIAŁ 6 - FOTOGRAFOWANIE OSOBY W OKULARACH
 • zdjęcie z trzema lampami
 • plan amerykański
ROZDZIAŁ 7 - TRÓJPODZIAŁ KADRU
 • dlaczego jest istotny w portrecie biznesowymSUPER! TO COŚ DLA MNIE

🤩 ZBIERAJ PODOBNE OPINIE KLIENTÓW 🤩

Profesjonalizm, wszystko dopięte na tzw. ostatni guzik:) ale przede wszystkim pozytywna energia, podejście zarówno Mariana sprawiły, że - dla mnie amatorki sesji zdjęciowych- ten stresujący dzień, po 15 minutach okazał się być bardzo miłym przeżyciem. Zdjęcia, makijaż, dbałość o każdy szczegół. Polecam !!!
Dorota Chotarska
Dziwne, hm, jak to możliwe, że nie czułam zdenerwowania. Wszystko to zasługa atencji jaką zostałam obdarzona nie tylko przez wspaniałego fotografa, jakim Marianie bez wątpienia jesteś, ale też Marty. Sesja biznesowa, która wydobyła nie tylko charakter mojej pracy, ale też odkryła we mnie Piękną kobietę. Niezdecydowanych koniecznie namawiam do wzięcia udziału i poddaniu się chwili, nie pożałujecie. 🙂
Edyta Rynkiewicz
Polecam Mariana wszystkim, którzy nie lubią występować przed obiektywem. Marian wydobędzie urodę z każdego! Sama sesja to fantastyczne doświadczenie - sprawnie zorganizowana, w swobodnej atmosferze, z profesjonalnie przygotowanym zespołem. Do tego konkretne wskazówki, otwartość, indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w sesję. Czujesz się jak gwiazda sceny, a na koniec dostajesz świetne zdjęcia.
Beata Fedyk
Bardzo polecam Mariana do wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej w miłej i luźnej atmosferze. Pełne zaangażowanie i wsparcie z jego strony oraz doradztwo w zakresie ubioru miało również dla mnie duże znaczenie. Jestem mega zadowolona ze zdjęć, które przerosły moje oczekiwania.dziękuję Marian!
Magdalena Carko
Marian okazał się świetnym fachowcem, nie tylko w kwestii zdjęć, ale także (co jednakowo ważne) budowania relacji z klientem, eliminowania wewnętrznych oporów i ukazywania obiektywem tego, co najfajniejsze. Atmosfera sesji jest niepowtarzalna - wytwarza poczucie dumy i zadowolenia z własnego wizerunku. Warto tego doświadczyć!
Agnieszka Miałkowska
Świetna atmosfera, miłe towarzystwo, piękne zdjęcia. Sesja swobodna i przyjemna, powinna być zalecana jako element terapii dla każdego! Polecam współpracę z Marianem :)
Katarzyna Radomska
Pierwsza, ale nie ostatnia sesja z Marianem! Fantastyczna atmosfera, pełna profeska i (najważniejsze) cudowny efekt końcowy! O samym fotografie słyszałam wiele dobrego, ale to nic w porównaniu z działaniem. Oby więcej takich ludzi i więcej pięknych zdjęć :)
Justyna Przytuła
Marian to świetny fotograf- wydobywa z człowieka piękno i profesjonalizm, sprawia że zdjęcie mówi wszystko o osobie. Współpraca podczas sesji to czyta przyjemność, miła, luźna atmosfera, jasna komunikacja na planie a zdjęcia to prawdziwa petarda - trudno zdecydować później które wybrać :)
Marta Głód
Sesja u Mariana to usługa fotograficzna, psychoterapeutyczna i terapia śmiechem w jednym. Doskonale się bawisz, prowadzisz interesujące rozmowy, a zdjęcia... nie wiadomo kiedy się robią :) Tylko potem jest problem, bo nie wiadomo, które wybrać. Polecam - profesjonalizm w przyjacielskim wydaniu.
Agnieszka Gołębiowska
Fotograf o olbrzymim talencie wydobycia z człowieka tego co w nim najlepsze. Podczas sesji atmosfera była bardzo przyjazna, od pierwszej chwili czułem się swobodnie. Satysfakcja z sesji gwarantowana, zdjęcia GENIALNE!
Tomasz Sieradzan

TAK! ROBIĘ KROK W KIERUNKU DOCHODOWEGO BIZNESU FOTOGRAFA

Najniższa cena regularna w ciągu ostatnich 30 dni, to: 899 zł